فرامرزیان: اولویت در توزیع منابع باید با رشته های مدال آور باشد

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به محدودیت های ارزی و منابع کشور، اولویت در توزیع منابع را باید به رشته هایی اختصاص بدهیم که مدال آور خواهند بود.

فرامرزیان: اولویت در توزیع منابع باید با رشته های مدال آور باشد

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ژاله فرامرزیان با اشاره به جلسه بازی های آسیایی، پاراآسیایی، المپیک و پارالمپیک گفت: در این جلسه با توجه به گزارشی که مدیرکل دفتر طرح و برنامه و همچنین سرپرست کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا در خصوص نتایج کاروان ایران ارائه دادند و با عنایت به اینکه هفت روز این رویداد را از نزدیک نظاره گر شدم و در تمام رقابت های ورزشکاران و تیم های ورزشی ایران حضور یافتم این واقعیت را مشاهده کردم که یک رابطه مستقیم و معناداری بین قدرت مدیریتی،توانایی و موفقیت شخص رئیس فدراسیون با موفقیت تیم ورزشی و مجموعه مدال آوری دارد. به همین دلیل باید اهتمام ویژه ای نسبت به نظارت و ارزیابی به نوع مدیریت فدراسیون ها به ورزش قهرمانی داشته باشیم.

وی ادامه داد: آنچه اهمیت دارد باید با رویکرد نتیجه محورانه، منابع را در حوزه ورزش قهرمانی توزیع کنیم و در این زمینه با توجه به انتظار مدال آوری برنامه فدراسیون ها هم باید استراتژیک و به نحوی باشد که چشم انداز المپیک را محقق کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر این مهم که باید توزیع منابع و اعتبارات فدراسیون ها را با هدف مدال آوری بازبینی کنیم، بیان کرد: فدراسیون ها باید برای فعالیت هایی که رویکرد توسعه ای دارند، برنامه خود را ارائه بدهند و در قالب برنامه قابلیت مدال آوری را د تعیین و به اثبات برسانند.

فرامرزیان گفت: با توجه به محدودیت های ارزی و منابع کشور، اولویت در توزیع منابع را باید به رشته هایی اختصاص بدهیم که مدال آور خواهند بود و در این بین اعتبارات به منظور کسب سهمیه ها نیز با این رویکرد صورت می گیرد که توان مدال آوری در المپیک برای آن رشته بالا باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 آذر 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 71

به "فرامرزیان: اولویت در توزیع منابع باید با رشته های مدال آور باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرامرزیان: اولویت در توزیع منابع باید با رشته های مدال آور باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید