فرمانی: به باشگاهم گفته بودم بدون پوشش بازی نمی کنم، زنان با ورزش کردن مدیریت بهتری در زندگی دارند

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، بازیکن تیم فوتبال کشورمان گفت: خانم هایی که در جامعه حضور دارند مدیریت بهتری در زندگی شان دارند و بهتر زندگی را اداره می کنند.

فرمانی: به باشگاهم گفته بودم بدون پوشش بازی نمی کنم، زنان با ورزش کردن مدیریت بهتری در زندگی دارند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، یاسمن فرمانی در حاشیه تمرین تیم فوتبال بانوان کشورمان گفت: خداراشکر همه چیز خوب پیش رفته و تمرین آخر را هم بچه ها با انرژی بالایی برگزار کردند تا در اردوهای آینده با انگیزه بیشتری شرکت کنند. در این اردو، نسبت به اردوهای قبلی امکانات بیشتری داشتیم و همه چیز عالی بود. محل اسکان بچه ها در هتل المپیک بود و امیدوارم این شرایط ادامه پیدا کند تا بچه ها با توانایی صددرصد و آرامش ذهنی بیشتر برای موفقیت تیم تلاش کنند.

وی ادامه داد: خداراشکر همه بازیکنان در شرایط خوبی بودند. تیم ما در شرایط فوق العاده ای واقع شده است و بازیکنان خوبی در تمام پست ها داریم، حتی بازیکنانی که در اردوهای آینده به تیم اضافه خواهند شد، در نهایت امیدوارم همین خوب بودن ها منجر به موفقیت ما شود.

فرمانی اضافه نمود: با توجه به اینکه در 10 روز گذشته تمرین نداشته ام، از شرایط 100 درصد بدنی دور شدم و ان شاءالله در اردوهای بعدی جبران می کنیم.

لژیونر بانوان فوتبال کشورمان در پاسخ به این سوال که لیگ بلژیک انتها یافته است؟ اظهار داشت: 2 مسابقه پلی آف هنوز باقی مانده است، با توجه به اینکه اردوهای تیم ملی در فیفادی برگزار نمی شود، من با مسئولان باشگاهم صحبت کردم که بتوانم در اردوها حضور داشته باشم و برای اردوهای بعدی مسئله ای ندارم.

وی در پاسخ به این سوال که قراردادش با باشگاه شارلوا تا چه زمانی است؟ گفت: قرارداد من با این باشگاه فصل به فصل است و یک فصل قرارداد داشتم و برای فصل بعد هم می خواهند که با این باشگاه قرارداد ببندم.

فرمانی در خصوص مشکلاتی که برای بازی کردن برای او به وجود آمده بود، شرح داد: به اندازه کافی در این خصوص صحبت شده است و همه در جریان هستند. یک مسئله ای بود که من 17 بازی انجام دادم و بعد از 17 بازی یک داور خانم نگذاشت من بازی کنم. من هم بازی نکردم و باشگاه در این خصوص خیلی صحبت کرد. من تاکید کرده بودم که بدون پوشش بازی نمی کنم و باشگاه حامی من بود و چیزهایی که نیاز بود فراهم می کرد و نامه ای فرستادند و داور به کمیته داوران احضار شد و پیگیری شد.

لژیونر بانوان فوتبال کشورمان در خصوص فضای فوتبال اروپا گفت: فضای و سبک جدیدی در فوتبال اروپا می بینیم و تجربه خوبی کسب می کنیم و می توانیم با هم تیمی های خودمان درمیان بگذاریم تا به پیشرفت تیم های مان کمک کند. امیدوارم در آینده شاهد این باشیم که بچه ها از سن پایین بتوانند لژیونر شوند.

وی در خصوص صحبت هایی که یکی از بازیگران سینما درباره ورزش بانوان مطرح کرده و اینکه می گوید خانم ها بهتر است به جای ورزش کردن، مادر باشند، مطرح نمود: هر کسی یک منطق دارد و منطق ایشان هم این بوده است. درست است که خانم ها باید مادر باشد و زندگی را اداره کند، ولی به نظر من خانمی که در جامعه باشد مدیریت بهتری دارد و نظم بیشتری خواهد داشت. من و خیلی از اعضای تیم و کادرفنی متاهل هستند و زندگی نظم و آرامش بیشتری داریم، این منطق خودشان بودند و می توانند در خانواده خودشان داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 خرداد 1400 بروزرسانی: 20 خرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 8278

به "فرمانی: به باشگاهم گفته بودم بدون پوشش بازی نمی کنم، زنان با ورزش کردن مدیریت بهتری در زندگی دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانی: به باشگاهم گفته بودم بدون پوشش بازی نمی کنم، زنان با ورزش کردن مدیریت بهتری در زندگی دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید