محبی: خادم را بیرون نکردند که دوباره بخواهد برگردد، رئیس جدید می تواند سرمربی موردنظر خودش را انتخاب کند

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، عضو مجمع فدراسیون کشتی گفت: رسول خادم خودش رفت، او را بیرون که نکردند؛ پس دلیلی ندارد دوباره بخواهد برگردد.

محبی: خادم را بیرون نکردند که دوباره بخواهد برگردد، رئیس جدید می تواند سرمربی موردنظر خودش را انتخاب کند

محمدحسین محبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد شروع مسابقات قهرمان کشوری از فردا (پنجشنبه) در قصرشیرین گفت: ما میزبان رقابت های کشتی آزاد در رده سنی بزرگسالان هستیم و پذیرش تیم ها در قصرشیرین شروع شده است. امیدوار هستیم که میزبان خوبی برای قهرمان کشوری باشیم.

وی در مورد انتخاب غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم ملی آزاد ادامه داد: حمید بنی تمیم در این رابطه زنگ زد و من هم موافقتم را اعلام کردم. به هرحال بنی تمیم تا 3 ماه سرپرست فدراسیون کشتی و بعد از آن شاهد برگزاری انتخابات هستیم و رئیس جدید می تواند سرمربی تیم ملی را انتخاب کند. حالا شاید نظر رئیس فدراسیون هم روز غلامرضا محمدی باشد. او قبلاً هم سرمربی بزرگسالان بوده و همه بچه ها از او شناخت دارند و او هم همه کشتی گیران را می شناسد.

محبی با تأکید بر اینکه بعید می دانم رسول خادم دیگر قصد بازگشت به کشتی را داشته باشد، توضیح داد: رسول خادم خودش رفت، او را بیرون که نکردند، پس دلیلی ندارد دوباره بخواهد برگردد. او یک بار سال گذشته استعفا داد و بعد اعضای مجمع خواستند برگردد که او هم بازگشت. حالا دوباره استعفا داده و من که فکر نمی کنم دیگر به کار برگردد. به هر حال اشتباه این بود که او هم سرمربی تیم ملی بود و هم رئیس فدراسیون. خیلی ها این را به او گفتند ولی خودش دوست داشت که سرمربی باشد در حالی که با این وضعیت نمی شد کار کرد. نمی گردد در کار فنی دخالت کرد و هم سرمربی تیم ملی بود و هم مدیر مجموعه. افرادی دیگری هم بودند که می توانستند کار مربیگری انجام دهند.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 179

به "محبی: خادم را بیرون نکردند که دوباره بخواهد برگردد، رئیس جدید می تواند سرمربی موردنظر خودش را انتخاب کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبی: خادم را بیرون نکردند که دوباره بخواهد برگردد، رئیس جدید می تواند سرمربی موردنظر خودش را انتخاب کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید