مدال طلای محمدباقر یخکشی پس داده شد

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، اتحادیه جهانی کشتی طی نامه ای به فدراسیون کشتی ایران از موافقت این اتحادیه مبنی بر احقاق حق محمدباقر یخکشی که در جام ساساری ایتالیا بی دلیل مدال طلای وی توسط مسئولان برگزاری مسابقات گرفته و دیسکالیفه شده بود، اطلاع داد.

مدال طلای محمدباقر یخکشی پس داده شد

متن نامه اتحادیه جهانی کشتی به توضیح زیر است:

تجدید نظر در نتیجه تورنمنت یادواره ماتئو پلیکونه (ایتالیا -جام ساساری)

جناب آقای یخکشی؛

ما در مورد حوادث پیش آمده در تورنمنت پلیکونه که منجر به دیسکالیفه شدن و پس دریافت مدال شما شده است، برای شما این نامه را ارسال می کنیم.

پس از آنالیز همه حقایق با افراد مرتبط با این حوادث، معین شد که دیسکالیفه شدن شما با توجه به نقض پروتکل و قوانین رفتاری اتحادیه جهانی کشتی، منصفانه نبوده است. به همین دلیل، نتایج اعلام شده، تجدید نظر شده (بولتن مسابقات و پایگاه اطلاع رسانی وب سایت اتحادیه جهانی اصلاح می گردد) و مدال شما بازگردانده خواهد گردد.

با این حال، ما توجه شما را به این نکته جلب می کنیم که رفتار کلیه کشتی گیران و همراهان آنها در طول مسابقات باید مطابق با مقررات رفتاری اتحادیه جهانی کشتی باشد. صرفنظر از دریافت چند کارت (زرد و قرمز) از سوی مربی ایرانی، پس دریافت مدال آقای یخکشی در زمان توزیع مدال باعث صدمه به اعتبار برگزار کننده و نمایندگان فدراسیون کشتی ایتالیا گشت.

با توجه به موارد فوق، این نامه به عنوان یک آگاهی محسوب خواهد شد. مقررات رفتاری در مسابقات اتحادیه جهانی کشتی و بازی های المپیک به پیوست برای شما ارسال می گردد.

از توجه شما در این خصوص تشکر می کنم.

با احترام

میشل دوسون، دبیر کل

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 520

به "مدال طلای محمدباقر یخکشی پس داده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدال طلای محمدباقر یخکشی پس داده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید