معاون وزیر صنعت: پراید 40 میلیون تومانی نداریم

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه پراید 40 میلیون تومانی نداریم گفت: قیمت هر دستگاه خودرو پراید در کارخانه 22 میلیون تومان است و اگر کسی آن را به قیمت بالاتر بفروشد خطا نموده است.

معاون وزیر صنعت: پراید 40 میلیون تومانی نداریم

خبرنگاران | سرویس اخبار -منصور معظمی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: مرجع قیمت گذاری خودرو در بازار، سازمان حمایت از حقوق مصرف نمایندگان است.

وی گفت: به هیچ وجه کمبود در عرضه خودرو نداریم اما شرایط به گونه ای است که هر چقدر خودرو عرضه گردد، از عطش بازار نمی کاهد.

مدیر عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ادامه داد: فراوری خودرو در کشور کاهش نیافته و عرضه نیز کم نشده است بلکه فراوری و عرضه خودرو نسبت به سال گذشته افزایش نیز داشته است.

وی اضافه نمود: اینکه یکباره هشت میلیون نفر در سایت شرکت سایپا برای دریافت خودرو ثبت نام می نمایند، نشان از اختلاف قیمت بین نرخ واقعی خودرو با نرخی است که در بازار به فروش می رسد و طبیعی است که این شرایط رانت خواری را بوجود می آورد.

معظمی با بیان اینکه قرار بر فروش 100 هزار دستگاه خودرو توسط شرکت سایپا طی یک هفته بود، گفت: با تفاوت قیمتی که در بازار خودرو وجود دارد، هر چه خودرو عرضه کنیم، عطش بازار خاموش نمی گردد لذا باید ساز و کاری برای اصلاح قیمت بوجود آید.

منبع: ایرنا

منبع: ستاره
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 7062

به "معاون وزیر صنعت: پراید 40 میلیون تومانی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون وزیر صنعت: پراید 40 میلیون تومانی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید