مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از اسرار زندگی جف بیزوس تا نامه ساندار پیچای به سناتورها

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از اسرار زندگی جف بیزوس تا نامه ساندار پیچای به سناتورها

مهمترین رویدادهای امروز دنیای فناوری و تکنولوژی در زیر آمده است:

یک روز از زندگی ثروتمندترین فرد در دنیا، می تواند برای بسیاری از افراد مجذوب کننده باشد. اما موضوع وقتی مجذوب کننده تر می گردد که بدانیم صحبت در خصوص جف بیزوس چهره سرشناس دنیای فناوری و مدیرعامل شرکت آمازون است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

فیسبوک در قالب یک پست اعلام نمود که احتمالا به زودی ویژگی لغو ارسال پیغام ها را به پلتفرم پیغام رسان خود اضافه می نماید. این ویژگی امکان پاک کردن یک پیغام پس از ارسال را فراهم خواهد نمود.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل به سناتورهای ایالات متحده نامه ای نوشت و در قالب این نامه به ابعاد مختلف همکاری خود با چین اشاره نمود.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

مرکز ایمنی خودرو از دو کمپانی هیوندای و کیا درخواست کرد که یک بازبینی اساسی روی تعداد زیادی از خودروهایشان ترتیب دهند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

برنامه طراحی روبات ویژه بچه ها یکی از جدیدترین برنامه هایی است که اخیرا برای ساخت یک اسب تک شاخ وارد بازار شده و طرفدارانی پرشمار یافته است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

بسیاری از ما در دوران کودکی با فرفره بازی نموده ایم یا فرفره های کاغذی و چوبی را می شناسیم. اما این فرفره ها با گذشت زمان از بازی های بچه هاه خارج شدند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

توفان مایکل فشار گسترده ای روی کابل های اینترنتی وارد نموده و باعث قطع سراسری اینترنت در بخش هایی از ایالات متحده شده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب
انتشار: 9 دی 1401 بروزرسانی: 9 دی 1401 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 14751

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از اسرار زندگی جف بیزوس تا نامه ساندار پیچای به سناتورها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از اسرار زندگی جف بیزوس تا نامه ساندار پیچای به سناتورها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید