نگاهی به سخت ترین شغل های جهان

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، اگه از کارتون خسته شدید و فکر می کنید فقط به خاطر این که مجبورید صبحا زود از خواب بیدار بشید شغل خیلی سختی دارید پیشنهاد می کنم نگاهی به سخت ترین شغل های جهان که در ادامه معرفی کردم بندازید.

نگاهی به سخت ترین شغل های جهان

فراوری درپوش فاضلاب، نیویورک سیتی

مردانی از هندوستان سالیانه 1750 درپوش فاضلاب برای نیویورک سیتی فراوری می نمایند. تنها تجهیزات ایمنی آن ها عینک های ایمنی است و دمای مواد مذابی که این کارگران هندی به کار می برند 2190 الی 2550 فارنهایت است. مواد مذاب ممکن است روی بدن آن ها پاشیده شده و باعث سوختگی های عمیقی بگردد به همین دلیل این شغل یکی از سخت ترین شغل های جهان محسوب می گردد.

معدن سولفور در اندونزی، کوه آتشفشان کاوا ایجن

کوه آتشفشان کاوا ایجن در جزیره جاوه قرار داردو ارتفاع آن حدود 2 کیلومتر است. درون این کوه آتشفشان فعال دریاچه سولفور وجود دارد و کارگران استخراج سولفور بدون لباس های ایمنی و ماسک کار می نمایند. تنها تجهیزات ایمنی آن ها دستمال مرطوبی است که دور دهان خود می بندند تا هنگام تنفس مواد مضر به داخل بدن آن ها نفوذ نکند. درآمد این کارگران سختکوش روزانه 5 دلار است.

نظافتچی فاضلاب، هندوستان

فکر نمی کنم کسی دوست داشته باشد تمام روزش را در چاه های فاضلاب بدبو بگذراند. کارگران فاضلاب 12 ساعت در روز مشغول تمیز کردن لجن ها هستند. آن ها با وجود این که هیچ تجهیزات ایمنی خاصی ندارند و فقط با زیرپوش کار می نمایند روزانه فقط 5 دلار درآمد دارند.

معدن الماس، سیرالئون

معدن الماس در سیرالئون یکی از کثیف ترین شغل های جهانست. ارزش الماس هایی که در سیرالئون استخراج شده است 320 میلیون دلار گزارش شده است اما کارگران معدن درآمد بسیار ناچیزی د ارند. منطقه Kono که بیش از 250 هزار نفر کارگر معدن دارد یکی از فقیرترین مناطق کشور به حساب می آید.

معدن نمک، اتیوپی

در صحرای افسردگی داناکیل (داناکیل دپرشن) مردانی از منطقه Afar اتیوپی وجود دارند که تحمل زیادی در مقابل گرما دارند و یکی از فعالیت های سنتی آن ها استخراج نمک است. دمای هوا در این بیابان بیشتر از 125 درجه فارنهایت است و یکی از گرم ترین مناطق جهان به حساب می آید.

کارشناسان برق که در ارتفاعات بالا کار می نمایند

متخصصان برق در چین در ارتفاعات بسیار بلند روی خطوط ولتاژ بالا کار می نمایند. درست است که آن ها مجهز به تجهیزات ایمنی هستند اما خطر برق گرفتگی آن ها بسیار زیاد است.

تمیز نماینده های صحنه های جرم

این افراد باید لکه های خون را از روی دیوار، کف زمین، تخت و حتی از روی اجساد پاک نمایند. قسمت سخت شغل آن ها مربوط به بوی متعفن در صحنه های جرم است. گاهی اوقات اجساد ماه ها بعد کشف می شوند در حالی که جانوران و حشره های زیادی به آن ها حمله ور شده اند.

آزمایش نمایندگان پشه ها

دانشمندانی که با پشه های مالاریا مبارزه می نمایند باید درباره عادت های این حشرات تحقیق نمایند. آن ها برای این کار امنیت خود را به خطر می اندازند و خودشان را به عنوان طعمه به دام پشه ها می اندازند.

یک روز کاری عادی در قطب شمال

به نظر شما کدام یک از شغل ها از همه سخت تر بود؟ آیا هنوز هم عقیده دارید که در شغل تان سختی زیاد می کشید؟

منبع: بدونیم
انتشار: 29 آبان 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 1129

به "نگاهی به سخت ترین شغل های جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاهی به سخت ترین شغل های جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید