چرا حسن یزدانی از تیم ملی کنار گذاشته شد؟

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، محمد ابراهیم امامی در مورد آخرین شرایط تیم ملی کشتی آزاد گفت: ملی پوشان وارد اردوی تیم ملی شدند و تمرینات خود را پشت سر می گذارند. خدارا شکر همه نفرات در اردو هستند و مشکل خاصی برای ملی پوشان وجود ندارد. برای ویزا هم که به امارات رفته بودند کار های خود را به درستی و هماهنگ انجام داده اند و تا به امروز اشکالی به مدارک کشتی گیران گرفته نشده است و منتظر جواب سفارت آمریکا در امارات برای صدور ویزای تیم ملی هستیم.

چرا حسن یزدانی از تیم ملی کنار گذاشته شد؟

وی در مورد شایعات خط خوردن حسن یزدانی از تیم ملی گفت: سیاست فدراسیون و کادر فنی تیم ملی کشتی از ابتدا بر این بود که در مسابقات جام جهانی آمریکا از جوانان استفاده کنیم تا بتوانیم پشتوانه تیم ملی را برای آینده بسازیم، چرا که تیم ملی باید پشتوانه خوب و مطمئنی را داشته باشد تا در صورت احتیاج از این پشتوانه در مسابقات مختلف استفاده کنیم. اینکه در فضای مجازی این موضوع را بیان می نمایند که حسن یزدانی از تیم ملی خط خورده است اصلا درست نیست.

وی اضافه نمود: حسن یزدانی از سرمایه های کشتی کشورمان است و قرار نیست در هر مسابقه از او استفاده و او را فرسوده کنیم. ما برای حسن یزدانی برنامه داریم و در مسابقات جهانی سال آینده و المپیک از حسن یزدانی استفاده خواهیم کرد، اینطور نیست که او را خط بزنیم چنین چیزی اصلا وجود ندارد. مانند اتفاقی که برای تیم ملی کشتی فرنگی رخ داد تیم ملی کشتی آزاد هم قرار است با ترکیبی جوان راهی رقابت های جام جهانی گردد. میانگین سنی تیم ملی امروز 21 سال است و کادر فنی در پی پشتوانه سازی خوب برای تیم ملی بزرگسالان است.

سخنگوی فدراسیون کشتی در مورد شرایط کنونی حسن یزدانی گفت: حسن یزدانی را نباید با حسن یزدانی 5 سال گذشته مقایسه کنیم. حسن یزدانی امروز باید حفظ گردد تا بتوانیم در جای درست و مناسب از او استفاده کنیم. در واقع نباید او را تحت فشار بگذاریم و باید در میادین حساس از او استفاده کنیم. او کشتی گیر مورد اعتماد فدراسیون است و با توجه به سابقه ای که دارد نسبت به سایر کشتی گیران فرق می نماید و باید قدر او را بدانیم.

منبع: فرارو
انتشار: 3 آذر 1401 بروزرسانی: 3 آذر 1401 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 14435

به "چرا حسن یزدانی از تیم ملی کنار گذاشته شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا حسن یزدانی از تیم ملی کنار گذاشته شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید