چه میزان باران در خراسان رضوی بارید؟

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، در طی بارش باران شبانه روز گذشته در خراسان رضوی بیش ترین حجم بارش در سبزوار به میزان 6,5 میلی متر و کم ترین حجم بارش در مشهد و به میزان 0,1 میلی متر باریده است.

چه میزان باران در خراسان رضوی بارید؟

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، بر اساس داده های آماری اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در شبانه روز گذشته، از ساعت 10:30 چهارشنبه 28 شهریورماه تا ساعت 10:30 پنج شنبه 29 شهریورماه، بیش ترین حجم بارش باران در استان از شهرستان سبزوار و به میزان 6.5 میلی متر گزارش گردیده است. پس از سبزوار، شهرستان های نیشابور با 3.3 میلی متر و خوشاب با 3 میلی متر بیش ترین حجم بارش ها را داشته اند.

بر اساس این گزارش ایستگاه های سنجش باران فرودگاه شهید هاشمی نژاد و دانشگاه فردوسی بارش 0.1 میلی متر باران در مشهد در این مدت را گزارش نموده اند. بر این اساس مشهد کم ترین میزان بارش باران در استان را داشته است.

هم چنین در شهرستان های جغتای 1.6 میلی متر، قوچان و جوین 1 میلی متر، گلمکان و چناران 0.3 میلی متر و کلات نادر 0.2 میلی متر باران باریده است. از دیگر شهرهای خراسان رضوی باراش باران گزارش نگردیده است.

بنابر اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، طبق آنالیز آخرین خروجی نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز تا اوایل وقت فردا کماکان گاهی افزایش ابرناکی و وقوع بارش های رگباری توأم با رعد و برق در بخش هایی از استان، به ویژه در نیمه شمالی و غربی و نیز در 48 ساعت آینده افزایش سرعت باد در سطح استان- در پاره ای نقاط وزش باد شدید توأم با گردوخاک- پیش بینی می گردد. ضمن این که روند کاهش دما تا صبح شنبه ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، در 24 ساعت گذشته شهرستان ریوش با 9 درجه سلسیوس خنک ترین و مه ولات 34 درجه سلسیوس گرم ترین شهرهای استان بوده اند. حداکثر سرعت وزش باد از ایستگاه هواشناسی شهرستان بردسکن به میزان 94 کیلومتر بر ساعت گزارش گردیده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 دی 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 92

به "چه میزان باران در خراسان رضوی بارید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه میزان باران در خراسان رضوی بارید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید