خودرو

رازهایی که تاریخ فاش می کند

یاسمن رضائیان:خبر کشف کتیبه ای از دوران باستان می تواند مثل یک ماشین زمان ما را به گذشته های دور برگرداند. گذشته هایی که فکر کرده ایم تمام شده اند و هرچه داشته اند برای ما بازگو کرده اند؛ اما انگار دست های تاریخ همیشه پر است. همیشه رازی در قلبش نهفته است...

5 فروردین 1399

دستکاری پلاک خودرو چه مجازاتی دارد؟

بر اساس قانون تغییر در پلاک وسیله نقلیه جرم به حساب می آید و قانون برای آن مجازاتی در نظر گرفته است.

5 فروردین 1399

کرمانشاه هم مشمول اجرای طرح زوج و فرد شد

بر اساس گزارش معاون رئیس پلیس هدایت و رانندگی استان کرمانشاه، طرح زوج و فرد تردد خودروها در کرمانشاه اجرا می گردد.

28 اسفند 1398

تمام بازی های فوتبال در قبرس لغو شد

به دلیل بمب گذاری خودرو داوردر فوتبال قبرس تمل باز های داخلی و بین المللی در قبرس لغو شد.

20 اسفند 1398

مشهورترین و متفاوت ترین میوه دانشگاه تبریز

خبرنگاران/آذربایجان شرقی دانشگاه تبریز با داشتن فضای سبز و درختان زینتی خاص، یکی از دانشگاه های سرآمد کشور از نظر دارا بودن فضای سبز بوده و نوعی توت یکی از میوه های غیرخوراکی و تزیینی است که از دیرباز در این دانشگاه وجود داشته و دانشجویان گروه های مختلف...

16 اسفند 1398

6 واقعیت در خصوص باتری گوشی که احتمالا نمی دانستید

عمر باتری گوشی یکی از مهم ترین ویژگی ها برای کاربران این محصول به حساب می آید. با توجه به اینکه روزانه کارهای زیادی را با گوشی های خود انجام می دهیم، باتری آن حداقل باید یک روز کامل دوام بیاورد و برای خریداران عادی، این موضوع و البته اندازه نمایشگر اهمیت...

16 اسفند 1398

تامین اقتصادی صندوق بیمه فعالیت های معدنی از بازار سرمایه

دهقانی گفت: صندوق بیمه در نظر دارد از محل بازار سرمایه برای پروژه های خرد که سهامی عام نیستند، به واسطه صندوق بیمه فعالیت های معدنی، تامین اقتصادی کند.

13 اسفند 1398

تمامی کمباین های کشاورزی تا 1400 پلاک گذاری می شوند، توسعه حضور پهپادها در آسمان کشور

عباسی گفت: تمامی کمباین های کشاورزی و تراکتور ها تا 1400 پلاک گذاری می شوند.

11 اسفند 1398

اشک های پشیمانی قاتل خانم دندان پزشک

مرد عصبانی که خانم دندان پزشکی را کشته و جسد او را آتش زده بود، دیروز در دادگاه اشک پشیمانی ریخت.

8 اسفند 1398

قیمت روز خودرو امروز سه شنبه 1398، 10، 17 ، خودرو بازهم گران شد

خبرنگاران: امروز سه شنبه 17 دی قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به یکشنبه (15 دی) با افزایش متوسط 2 میلیون تومانی همراه است.

8 اسفند 1398

حمایت از گردشگری دریایی با خصوصی سازی مجهزترین ترمینال مسافرت دریایی کشور

فرماندار ویژه چابهار از واگذاری ترمینال مسافری شهید کلانتری چابهار به بخش خصوصی برای خروج خط دریایی چابهار-مسقط از رکود و ایجاد خط های جدید مسافرت دریایی خبرداد.

6 اسفند 1398

قلعه ای برفی و شهری باستانی در ترکیه

هیراپولیس کجاست؟هیراپولیس شهری باستانی است که برای رسیدن به پاموکاله (پاموک کاله) از آن عبور خواهید کرد. در بازدید از این شهر می توانید آمفی تئاتر رومی را ببینید و گشت و گذاری در میان ستون های مرمرین هیراپولیس داشته باشید. هیراپولیس به معنی شهر مقدس است....

24 بهمن 1398

گنده لاتِ تهران کشته شد؟

ویدئویی که در فضای مجازی در حال انتشار است نشان می دهد هانی کُرده با حمله 6 نفر با چاقو کشته شده است اما در حال حاضر شرایط او وخیم اعلام شده و در بخش مراقبت های ویژه بستری است.

24 بهمن 1398

سرآسیایی: ما فقط دچار یک سکته کوچک شدیم

خبرنگاران/بوشهر سرمربی شهرخودرو خراسان می گوید فکر می کنم که ما فقط دچار یک شکستگی و سکته کوچک شدیم چون زمان برای ترمیم نداشتیم و شرایطی که رخ داد به باشگاه لطمه زد و ما یک بازه زمانی و از همه مهمتر یحیی گل محمدی را از دست دادیم.

17 بهمن 1398

جاده های ایران در مجامع جهانی مرگبار توصیف می گردد

خبرنگاران/اصفهان نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: آمار کل متوفیان حوادث رانندگی استان اصفهان یک هزار و 20 نفر در سال گذشته بوده است.

15 بهمن 1398

هتل لوکس کورنلیا دلوکس ، آنتالیا

هتل 5* کورنلیا دلوکس ریزورت (Cornelia De Luxe Resort) هتل و استراحتگاهی است مجلل در منطقه بلک (Belek) بر کرانه دریای مدیترانه.

12 بهمن 1398

8 انتخاب متفاوت از بازار خودروی ایران

همواره قرار نیست مثل بقیه رفتار کنید. هنگام خرید تلفن همراه، لباس یا خودرو اگر عادات معمول در جامعه را کنار بگذارید، حتی با پرداختی پایین هم می توانید متفاوت و خاص به نظر برسید. با این کار احساس لذت بیشتری خواهید برد. این سبک از زندگی مخصوص خود شماست و...

9 بهمن 1398

کاهش 8 درصدی تصادفات برون شهری در استان زنجان

خبرنگاران/زنجان استاندار زنجان گفت: طی ماه های گذشته در استان 2.5 درصد افزایش تردد، 10 درصد کاهش تصادفات، 3 درصد کاهش جان باختگان و 8 درصد کاهش تصادفات برون شهری کاهش داشته است.

7 بهمن 1398

سیف الله پور: در استان مازندران همه فقط حرف های قشنگ می زنند!، کادرفنی نساجی با قدرت به کار خود ادامه می دهد

قائم مقام باشگاه نساجی مازندران با بیان مسائل این تیم گفت: هر هفته فقط حدود 300 میلیون تومان هزینه ایاب و ذهاب تیم است و متأسفانه هیچ کس به باشگاه نساجی یاری نمی کند.

7 بهمن 1398

زنگنه: گرانی بنزین را خوب اجرا کردیم

وزیر نفت درباره افزایش قیمت بنزین گفت: این تصمیمی بود که گرفته شد و به ما ابلاغ کردند و ما هم آن را خوب اجرا کردیم. ما این تصمیم را نگرفتیم.

2 بهمن 1398
تعداد: (72)