آرامستان خضر در شهر خرم آباد پاسخگوی این حجم ترافیک نیست

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، احمد مرادپور شامگاه یکشنبه در کارگروه ایمنی راههای لرستان در سخنانی با تقدیر از اقدامات انجام شده از پلیس راه و نیروهای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: همچنین دادستان مرکز استان و استاندار لرستان همواره در این حوزه ورود جدی داشته اند و پای کار بوده اند.

آرامستان خضر در شهر خرم آباد پاسخگوی این حجم ترافیک نیست

وی در ادامه با اشاره به وجود هفت هزار و 802 کیلومتر جاده در لرستان، بیان کرد: این میزان جاده زیاد بوده و نمی توان همه نقاط حادثه خیز آن را اصلاح کرد، با این وجود نقاطی که اهمیت بالایی دارند باید اصلاح شوند.

معاون عمرانی استانداری لرستان با اشاره به ورودی شهرهای استان، بیان کرد: اقدامات مطلوبی در ورودی شهر خرم آباد صورت گرفته و انتظار این بوده که ورودی های سایر شهرهای استان نیز ساماندهی شوند.

مرادپور با اشاره به ترافیک آرامستان خضر در مرکز لرستان، بیان داشت: با تغییراتی که انجام شد، ترافیک در این منطقه نسبت به قبل روان تر شده است و کار تعریض در این منطقه به خوبی در حال اجرا است.

وی در ادامه با بیان اینکه آرامستان خضر دیگر پاسخگوی این حجم ترافیک نیست، گفت: شهرداری در این رابطه باید ورود پیدا کند و آرامستان ها را به صورت منطقه ای طراحی کند به طوری که برای جنوب، شمال و ... یک آرامستان در نظر گیرد.

معاون عمرانی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه ساماندهی آرامستان منطقه فلک الدین نیز آغاز شده است، گفت: همچنین باید در این منطقه یک پل موقت احداث گردد.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 233

به "آرامستان خضر در شهر خرم آباد پاسخگوی این حجم ترافیک نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرامستان خضر در شهر خرم آباد پاسخگوی این حجم ترافیک نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید