اجرای طرح تست آنتی بادی از کارکنان شهرداری تهران

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، مدیرعامل شرکت شهر سالم گفت: اجرای طرح تست آنتی بادی از کارکنان شهرداری تهران در انتظار ارائه مجوز و اعتبار است.

اجرای طرح تست آنتی بادی از کارکنان شهرداری تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حمید چوبینه درباره فعالیت های مختلفی که در راستای حفظ سلامت کارکنان شهرداری تهران در برابر شیوع ویروس کرونا انجام شده است، اظهارداشت: مهم ترین برنامه شرکت شهر سالم در مقابله با کرونا که با همکاری دیگر بخش های شهرداری تهران و به دستور حامد مظاهریان معاون برنامه ریزی و منابع انسانی انجام شد، غربالگری بیش از 80 هزار نفر از کارکنان شهرداری بود که در چند مرحله انجام شد.

وی با تأکید بر موفقیت طرح غربالگری کرونا، یک بار دیگر از آمادگی شرکت شهر سالم برای انجام تست آنتی بادی بر روی کارمندان و کارگران خدوم شهرداری تهران اطلاع داد و اضافه کرد: این تست چند ویژگی دارد؛ اول اینکه برای خود فرد و سازمان تعیین می گردد که آیا او دچار بیماری کووید-19 شده است یا خیر و در صورت ابتلا می دانیم که خطر بیماری مجدد برای وی فعلا وجود ندارد. دوم اینکه افراد مبتلا می توانند کاندیدای اهدای پلاسمای خون خود جهت استفاده در پلاسمادرمانی بیماران بدحال شوند و سوم اینکه هزینه های ماسک و دستکش نیز کاهش پیدا خواهد نمود.

مدیرعامل شرکت شهر سالم در خاتمه یادآور شد: همان طور که طرح غربالگری کرونا با همکاری و حمایت نهاد های بالادستی صورت پذیرفت، طرح انجام تست آنتی بادی کارکنان شهرداری تهران نیز نیازمند اخذ مجوز و تأمین اعتبار از سوی بخش های دیگر شهرداری است و در صورت عملی شدن این موارد، تیم های تخصصی شرکت شهر سالم به سرعت کار را شروع خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 3253

به "اجرای طرح تست آنتی بادی از کارکنان شهرداری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح تست آنتی بادی از کارکنان شهرداری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید