اولین کشتی کروز در قشم پهلو گرفت

اگر با سفر با کشتی کروز آشنا باشید این خبر برایتان بیشتر هیجان انگیز خواهد بود که بدانید کشتی کروز جدیدی بین جزیره های قشم و کیش راه افتاده است.

اولین کشتی کروز در قشم پهلو گرفت

پهلو دریافت کشتی کروز در قشم

اولین کشتی کروز که سانی نام دارد، روز چهارشنبه با 400 نفر گردشگر و خدمه از جزیره کیش حرکت کرد و روز بعد در بندر کاوه قشم پهلو گرفت. این کشتی برای راحت تر شدن و امن تر شدن سفرهای دریایی، وارد آب های خلیج فارس شده است. با ادامه این خبر همراه خبرنگاران باشید:مهم ترین هدف استافده از این کشتی در جزایر کیش و قشم، سفر راحت تر، امن تر و خاطره انگیزتر برای مسافران خلیج فارس است. آقای بهرامی مدیر حمل و نقل دریایی جزیره قشم، وجود جاذبه های زیادی که در بین 2 جزیره کیش و قشم وجود دارد را مهم ترین دلیل راه اندازی خط دریایی بین 2 جزیره دانست. این اولین سفر دریایی به این شکل بین 2 جزیره کیش و قشم است و هدف جلوگیری از خروج میلیون ها دلار ارز کشور برای سفر با کشتی های کروز کشورهای دیگر است و این انتظار وجود دارد که گردشگران زیادی از این موضوع استقبال نمایند. البته در مسیر دریایی دو جزیره کیش و قشم، این کشتی از بندرهای چارک و بندرعباس هم رد می گردد.

درباره کشتی کروز سانی

این کشتی که آن را سانی نام گذاری نموده اند، دارای 9 طبقه است و 176 متر طول و 23 متر عرض دارد. سانی، 130 کابین را شامل می گردد که 77 تای آن ها درجه یک هستند. از امکانات داخل این کشتی می توان به رستوران، 2 سالن سینما، کتابخانه، اتاق مطالعه، استخر، اتاق بازی بچه ها، سالن برگزاری همایش و … اشاره نمود. مسیر دریایی ای که بین دو جزیره کیش و قشم وجود دارد، 127 کیلومتر است و کشتی کروز سانی قرار است برای اولین بار، این مسیر را طی کند.

انتشار: بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 200

به "اولین کشتی کروز در قشم پهلو گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین کشتی کروز در قشم پهلو گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید