آنالیز 23 هزار پرونده در 6 ماه نخست 97 در دستگاه قضایی بهارستان

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، غلامرضا صادقی در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص نشست مشترک کار گروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی استان تهران که با حضور محمدحسین مقیمی، استاندار تهران در بهارستان برگزار گردید، گفت: شهرستان بهارستان احتیاج به آنالیز بیش از پیش معضلات دارد، چرا که این مسائل آن طور که باید به مسئولین پایتخت منتقل نشده است.

آنالیز 23 هزار پرونده در 6 ماه نخست 97 در دستگاه قضایی بهارستان

وی اضافه نمود: معضلات دادگستری بهارستان که طی 6 ماه اخیر حدود 23 هزار پرونده قتل، نزاع، سرقت و تخلفات بهداشتی را مورد آنالیز قرار داده است، چیزی نیست که در سطح فرمانداری و دادگستری قابل حل باشد، بلکه این میزان مسائل و معضلات اجتماعی و فرهنگی احتیاج به راه حل اساسی و ریشه ای و ایجاد ساختار قوی تر دارد.

دادستان عمومی و انقلاب بهارستان به تعرض به تعدادی از روحانیون در این شهرستان اشاره نمود و گفت: باید بیش از پیش اقدام به جذب امکانات و نیرو کنیم و برای حل ریشه ای مسائل فرهنگی کوشش کنیم.

صادقی اضافه نمود: برای جذب مردم به سوی مساجد، اماکن فرهنگی و نماز جمعه باید به دقت آنالیز کنیم، اقدامات گذشته را بسنجیم و اقدامات ریشه ای فرهنگی انجام دهیم، اگر این اقدامات انجام و مسائل برطرف گردد، بسیاری از مسائل کاهش می یابد، باید برای استقرار روحانیون و مبلغین در مناطق آسیب پذیر و جرم خیز برنامه ریزی کرد.

دادستان عمومی و انقلاب بهارستان خواهان نگاه ویژه و حمایت مسئولین استانی از برطرف معضلات بهارستان شد و اضافه نمود: وجود معضلات در این منطقه با توجه به نزدیکی به تهران پذیرفتنی نیست، باید واقعیات را در خصوص معضلات بیان کنیم، هیچ چیز مانند بیان واقعیت ها نیست و نباید به خاطرپست ومقام از بازگو کردن واقعیت ها سر باز بزنیم.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 141

به "آنالیز 23 هزار پرونده در 6 ماه نخست 97 در دستگاه قضایی بهارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز 23 هزار پرونده در 6 ماه نخست 97 در دستگاه قضایی بهارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید