بودجه 975 میلیارد تومانی مناسب سازی تهران برای افراد کم توان

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، عضو شورای شهر تهران از افزایش بودجه مناسب سازی معابر برای افراد کم توان در سال 99 اطلاع داد.

بودجه 975 میلیارد تومانی مناسب سازی تهران برای افراد کم توان

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی به نقل از ایسنا، زهرا نژادبهرام با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ستاد مناسب سازی فضاهای شهری برای معلولین، جانبازان و اقشار کم توان، گفت: خط قرمز ما بی توجهی به موضوع مناسب سازی فضاهای شهری در هر پروژه شهری است به گونه ای که بارها تاکید کردیم که هرگونه افتتاح و بهره برداری از پروژه های جدید بدون در نظر دریافت مناسب سازی محیط ممنوع است.

وی با اشاره به اختصاص 975 میلیارد تومان برای مناسب سازی معابر، بوستان ها و ساختمان های تحت مالکیت شهرداری در سال آینده، گفت: بودجه مناسب سازی فضاهای شهری از 18 میلیارد تومان در سال 96 به 21 میلیارد تومان در سال 97 رسید و در سال 98 نیز این بودجه به 93 میلیارد رسید و حالا در سال 99 نیز این بودجه به 975 میلیارد تومان افزایش یافته که نشان دهنده اهمیت و اولویت این موضوع برای مدیریت شهری است.

نماینده شورای شهر در ستاد مناسب سازی در مورد نحوه پیش بینی این منابع در بودجه سال آینده شهرداری تهران اظهار کرد: حدود 640 میلیارد تومان آن ناشی از اختصاص 15 درصد منابع ردیف های مصارف تعیین در تبصره 34 بودجه 99 بوده و همچنین ردیف احداث خیابان کامل با تاکید مناسب سازی فضاهای شهری نیز با 300 میلیارد تومان برای این مهم در نظر گرفته شده است.

نژادبهرام اضافه کرد: همچنین از محل ردیف بهسازی معابر جهت تردد معلولین و سالمندان به مناطق 22 گانه نیز مبلغ 34.8 میلیارد تومان برای مناسب سازی فضاهای شهری اختصاص داده خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 2308

به "بودجه 975 میلیارد تومانی مناسب سازی تهران برای افراد کم توان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بودجه 975 میلیارد تومانی مناسب سازی تهران برای افراد کم توان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید