معروف ترین دریاچه های ماهیگیری یخی در اوهایو و تفریح زمستانی

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، یکی از بهترین ماجراجویی های که می توانید در اوهایو پیدا کنید؛ ماهیگیری در دریاچه های یخی در فصل زمستان است. برای راهپیمایی روی برترین دریاچه های ماهیگیری یخی در اوهایو از یک راهنما بهره ببرید یا برای ماهیگیری در دریاچه آتوود، یکی از جواهرات پنهان اوهایو نوک یوپی اس خود را تنظیم کنید. بهترین ماهیگیری در یخ در این ایالت روی دریاچه های شمال است چون یخ ها در آن استوارترند. به طور کلی اولین یخ فصل بهترین زمان برای ماهیگیری است زیرا پوشش برفی زیادی ندارد اما زمستان های اوهایو می توانند طولانی باشند بنابراین می توانید در طول فصل معروف ترین دریاچه های ماهیگیری یخی در اوهایو را امتحان کنید. احتمالا باید در یک فروشگاه در نزدیکی دریاچه مورد نظرتان توقف کنید تا اطلاعات دقیق تری در خصوص این که برای ماهی های آن منطقه چه طعمه ای ضروری است، دریافت کنید. این به شما در صرفه جویی در زمان و تصمیم گیری در خصوص طعمه و عمق هدف یاری می نماید. مهم نیست تصمیم بگیرید در کجای کشور در یخ ماهیگیری کنید، ایمنی همواره اولویت دارد. مهم است که شرایط یخ را آنالیز کنید، برای ماهیگیری مجوز معتبر داشته باشید و اندازه و محدودیت های روزانه این دریاچه ماهیگیری را بدانید. اداره منابع طبیعی اوهایو (ODNR) به طور منظم اطلاعات به روزی در خصوص پیش بینی ماهیگیری برای بهترین دریاچه های ماهیگیری یخی در اوهایو را ارائه می دهد. درادامه با خبرنگاران همراه باشید.

معروف ترین دریاچه های ماهیگیری یخی در اوهایو و تفریح زمستانی

اگر علاقمند به سفر با بهترین بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

دریاچه اری

ماهیگیری در یخ اوهایو در دریاچه اری بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. دریاچه اری بیشترین نرخ ماهیگیری در یخ در اوهایو را دارد. در حالی که حمل میزان محدودیت روزانه اردک ماهی، فرشته زرد، و کراپی می تواند آسان باشد، اغلب بعضی از بهترین مکان های ماهیگیری بین شش تا ده مایل از ساحل فاصله دارند. دریاچه اری به دلیل اندازه، شرایط آب و هوایی و عوامل ایمنی آن به ملاحظات بیشتری نسبت به سایر دریاچه ها احتیاج دارد. اگر قصد دارید در دریاچه اری ماهیگیری کنید، بهتر است یک راهنما استخدام کنید تا شما را به معروف ترین دریاچه های ماهیگیری یخی در اوهایو ببرد. یک راهنما شما را به صورت ایمن به منطقه ماهیگیری می رساند.

دریاچه ایندین

یکی از برترین دریاچه های ماهیگیری یخی در اوهایو، دریاچه ایندین در مرکز و غرب این منطقه است. عمق کم این دریاچه یکی از اولین فرصت ها برای ماهیگیرانی است که در زمستان به ماهیگیری در یخ می پردازند. شما می توانید جمعیت فراوانی از safiyeye و کراپی و بعضی از بزرگترین خورشید ماهی های یک دریاچه عمومی در اوهایو را در اینجا پیدا کنید. در این دریاچه 5800 هکتاری مناطق زیادی برای ماهیگیری وجود دارد. کم عمق بودن این دریاچه یکی از دلایل آن برای جلب سودآوری و تبدیل شدن آن به یک مکان موردعلاقه میان باشگاه های ماهیگیری اوهایو است.

دریاچه های پورتیج

یکی از مهمترین مناطق ماهیگیری در اوهایو، دریاچه های پورتیج در نزدیکی آکرون است. شبکه ای از دریاچه ها پنج ناحیه عمده برای ماهیگیری ایجاد می نماید که به طور منظم تعداد قابل توجهی ماهی کراپی، فلس آبی و فرشته زرد فراوری می نماید. ایست رزرویر (مخزن شرقی)، لانگ لیک (دریاچه طولانی)، نورث رزرویر (مخزن شمالی)، ترکی فوت لیک (دریاچه ترکی فوت) و وست رزرویر (مخزن غربی) جمعا 1600 هکتار آب مناسب ماهیگیری را تشکیل می دهند. دریاچه های وست رزرویر، ایست رزرویر و ترکی فوت بعضی از بهترین فراوری نمایندگان ماهی های پان فیش هستند. مزیت ماهیگیری در یخ در دریاچه های پورتیج این است که سیستم ماهیگیری در امتداد یک منطقه وسیع گسترش یافته، بنابراین نقاط دسترسی بسیاری وجود دارد. از آنجا که دریاچه ها متصل و تقریبا نزدیک هم هستند، نقل مکان به مکان جدید آسان است.

AEP ReCreation Land

یکی از منحصربه فرد ترین مناطق برای امتحان ماهیگیری در یخ منطقه بازسازی ای ای پی (AEP ReCreation Land) است که یک منطقه 60 هزار هکتاری روباز بوده که در معادن نوار قدیمی که مورگان، گرنسی، نوبل و موسکینگام کانتیز ساختند، دیده می گردد. در این منطقه صدها حوضچه و دریاچه کوچک وجود دارد و فرصت های عالی ای برای ماهیگیری در یخ فراهم می نمایند. این آب ها ماهی فلس آبی و خورشید ماهی بزرگتر از اندازه متوسط دارند که اندازه آنها بین هفت تا نه اینچ است. دسترسی به بعضی از حوضچه ها آسان است درحالی که موارد دیگر دور هستند و برای رسیدن به آنها به پیاده روی احتیاج است. ماهیگیران باید به وسیله دفتر AEP مک کانلزویل و یا بخش حیات وحش اداره دفتر منطقه چهار در آتن مجوز رایگان ماهیگیری در این آب ها را بین بهترین دریاچه های ماهیگیری یخی در اوهایو دریافت نمایند.

دریاچه پیدمونت

ماهی های ساگی و کراپی هر دو محبوب ماهیگیران یخی هستند که برای صید به دریاچه پیدمونت در شرق اوهایو می فرایند. این دریاچه طولانی و باریک 2 هزار و 270 هکتاری به یک منطقه به شدت پوشیده شده از درخت ختم می گردد که آن را یکی از باشکوه ترین دریاچه های ایالت تبدیل می نماید حتی در زمستان. این دریاچه از مخازن فراوری مثل ماهی های ساگی است که به همین دلیل جمعیت آن همیشه سالم و فعال است. برترین دریاچه های ماهیگیری یخی در اوهایو در نزدیکی جاده های زیرزمینی و در پایین ترین سطح در نزدیکی سد واقع شده اند. این دریاچه در طول زمستان برای اهداف کنترل سیل استفاده می گردد بنابراین قبل از سفر به این دریاچه باید شرایط یخ را با تماس با دفتر ارتش ایالات متحده آنالیز کنید.

دریاچه بزرگ سنت ماریس

زمانی که زمستان برای فراوری یخ سازگار به اندازه کافی سرد شده باشد، ماهیگیران یخ به دریاچه بزرگ سنت ماریس می فرایند. این دریاچه که در قسمت غربی ایالت واقع شده، به اندازه ای جنوبی است که عمق یخ می تواند در زمستان های خفیف غیرقابل پیش بینی باشد. هنگامی که دریاچه یخ می زند برای ماهیگیران یخی که می خواهند ماهی فلس آبی و کراپی صید نمایند، بسیار محبوب می گردد. اینگونه ماهی ها هر ساله باز فراوری می شوند. صید ماهی فرشته زرد در بعضی سال ها بهتر از سال های دیگر است اما هنوز هم در زمستان هدف صید است. یخ در این دریاچه کیفیت خوبی دارد چرا که سطح وسیع و عمق کمی دارد و یکی از بهترین دریاچه های ماهیگیری یخی در اوهایو است.

دریاچه موسکیتو

یکی از بهترین نقاط ماهیگیری در یخ برای انواع مختلف اردک ماهی ها در اوهایو، دریاچه موسکیتو در نزدیکی یانگستاون است. اداره منابع طبیعی اوهایو گزارش می دهد که عمق دسترسی به انواع اردک ماهی در این دریاچه در طول زمستان می تواند به طور متوسط 13 تا 21 اینچ باشد. کراپی و فلس آبی هم به تعداد زیادی صید می شوند. به عنوان دومین دریاچه بزرگ اوهایو با مساحت 7هزار و 750هکتار جای تعجب نیست که ماهیگیران مکررا به این منطقه می آیند. دریاچه موسکیتو به قدری محبوب است که چندین مسابقه ماهیگیری یخی برای ماهیگیری اردک ماهی و پانفیش در آن برگزار می گردد و همچنین انجمن های ماهیگیری آنلاین در خصوص شرایط جاری آن بحث می نمایند که می تواند برای کسانی که برای اولین بار به این دریاچه می فرایند بسیار مفید باشد.

دریاچه آتوود

دریاچه آتوود برای ماهیگیری در یخ یک دریاچه نسبتا بی نظیر است که دلیلی برای باارزش بودن این مکان است. ماهیگیران تفننی کمتری به اینجا می آیند و این دریاچه کوچک 1540 هکتاری یکی از بهترین مکان های امن صید شیلات در ایالت است. اداره منابع طبیعی اوهایو هر ساله به شرایط ذخایر این دریاچه توجه زیادی دارد. بهترین نقاط ماهیگیری در نزدیکی نقاط معین شده هستند که یافتن آن ها می تواند احتیاج به کمی کاوش داشته باشد. این دریاچه اغلب عمق یخ غیرقابل پیش بینی دارد به خصوص در کانال ها بنابراین توصیه می گردد به تنهایی به این مکان نروید و قبل از رفتن روی یخ شرایط جاری را آنالیز کنید.

دریاچه دیر کریک

برای منجمد شدن دریاچه دیر کریک که در جنوب کلومبوس واقع شده به یک زمستان سخت احتیاج است اما هنگامی که شرایط مناسب باشد، ارزش رفتن روی یخ آن را دارد. این یکی از اولین دریاچه های اوهایوی آمریکا با ذخایر انواع خاصی از ماهی در اواخر دهه 1970 است بنابراین جمعیت و فرصت های ماهیگیری آن بسیار است. اداره منابع طبیعی اوهایو ذخایر سالانه این دریاچه را حفظ می نماید. ماهیگیری یخی پیروز در دیر کریک با یاری توری انجام می گردد. سطح آب کاهش یافته در پاییز، در طول زمستان ماهی های بسیاری در سد باقی می گذارد. در حالیکه بیشتر ماهیگیران به صورت تفننی در این دریاچه ماهیگیری می نمایند شما هم می توانید سهم زیادی از ماهی های کراپی و فلس آبی این دریاچه را داشته باشید.

منبع: همگردی
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 1859

به "معروف ترین دریاچه های ماهیگیری یخی در اوهایو و تفریح زمستانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معروف ترین دریاچه های ماهیگیری یخی در اوهایو و تفریح زمستانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید