نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس روی میز: حق بانوان به خوبی ادا نشده است

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس روی میز گفت: بانوان همان تجهیزات مردان را می خرند، همان انرژی، استرس و فشار روانی را دارند اما حق شان به خوبی ادا نشده است.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس روی میز: حق بانوان به خوبی ادا نشده است

فاطمه کیوانی، نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس روی میز در گفت وگو با خبرنگاران در مورد لیگ برتر بانوان که با قهرمانی تیم شهرداری شهر بابک به خاتمه رسید، بیان نمود: امسال بازیکنان خوب در تیم های مختلف پخش شدند و تیم های بیشتری در لیگ شرکت کردند. علاوه بر این قراردادهای شان نسبت به سال های قبل بهتر شده بود. به همین دلیل بازیکنان با انگیزه بالاتری در مسابقات شرکت کردند به گونه ای که تا آخرین لحظه نمی دانستیم کدام تیم قهرمان می شود.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس روی میز در مورد قراردادهای پایین باشگاهی دختران پینگ پنگ باز گفت: زنان در این مورد کمی مظلوم واقع شدند و فدراسیون به تنهایی نمی تواند این حق را به ورزشکار برگرداند. شناخته شدن بهتر و بیشتر جایگاه بانوان یک حرکت جمعی می طلبد. البته سال به سال قراردادها را بیشتر می کنیم اما باز هم در مقایسه با مردان بسیار پایین است. بانوان همان تجهیزات مردان را می خرند، همان انرژی، استرس و فشار روانی را دارند اما حق شان به خوبی ادا نشده است. البته باید به این نکته توجه کرد که دختران در مقایسه با مردان رنکینگ بین المللی خوبی ندارند. اگر رنکینگ شأن زیر 50 باشد حتماً باشگاه ها گرایش بیشتری به افزایش قراردادها نشان می دهند.

او در ادامه افزود: امیدوارم بتوانیم ارزش بانوان و قراردادهای شأن را سال به سال بالا ببریم. چون آنها در همه رشته ها مظلوم واقع شدند. این موضوع تلاش بیشتر بازیکنان و فدراسیون را می طلبد تا رنکینگ دختران ارتقا پیدا کند.

کیوانی به وضعیت استقبال تماشاگران از لیگ بانوان اشاره و بیان نمود: هر چند لیگ بانوان هم جذابیت است اما تماشاگر زیادی نداریم. شاید تبلیغات مان کم بوده است. به هر حال باید بررسی کنیم که چرا این اتفاق می افتد. تماشاگر در هیجان بازی خیلی تأثیرگذار است.

کیوانی در خاتمه از مسئولان فدراسیون تنیس روی میز که برای ارتقا جایگاه این رشته تلاش می کنند تشکر کرد.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 364

به "نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس روی میز: حق بانوان به خوبی ادا نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس روی میز: حق بانوان به خوبی ادا نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید