نصب پلاک برای منازل واقع در مناطق محروم شهر همدان لازم است

به گزارش خبرنگاران، علی فتحی ظهر شنبه در کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان که با محوریت نصب تابلوها و ثبت پلاک منازل و همچنین آنالیز طرح ساماندهی دستفروشان پیاده راه های بوعلی، امام(ره) و اکباتان برگزار گردید؛ اظهار کرد: برخی محلات شهر همدان از جمله دیزج، خضر با وجود اینکه چند دهه از شکل گیری این محلات می گذرد، اما از کمترین امکانات و ابتدایی ترین نیازها مانند پلاک هم برخودار نیستند که باید پلاک کدپستی و یا حداقل پلاک آبی برای آن ها تهیه گردد.

نصب پلاک برای منازل واقع در مناطق محروم شهر همدان لازم است

وی خاطرنشان کرد: باید بزودی نصب پلاک برای منازل مناطق محروم شهر صورت پذیرد و اگر مسئله ای هم وجود دارد، به اعضای شورای شهر انتقال داده گردد تا برطرف کنیم.

فتحی با بیان اینکه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اعلام می نماید شناسایی منازلی که پلاک ندارند به حوزه نواحی و مناطق ابلاغ گردیده است؛ عنوان نمود: سازمان سیما و منظر مجری طرح است اما شناسایی منازل هم کار پیچیده ای نیست؛ بنابراین این سازمان برای تسریع در روند کار باید اختیارات را در دست گیرد و یا با هماهنگی های لازم و نظارت بر موضوع، ورود پیدا کند.

وی همچنین گفت: طرح پلاک ها به عنوان یک پروژه باید تعریف و ضمن هماهنگی با سایر ارگان های مربوطه از جمله پست طی سه هفته آینده گزارشی از روند نصب پلاک ها ارائه گردد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل ونقل و ترافیک شورای شهر همدان با تأکید بر اینکه بیشترین تأثیر فرهنگی در ذهن به شیوه بصری است، اعلام کرد: با توجه به اقلیم شهر باید رنگ آمیزی سطح شهر در طول سال برنامه ریزی گردد و تنها به استقبال از عید نوروز ختم نگردد، همچنین نرده های پل های عابرپیاده و برخی جداره ها هم زنگ زده اند که باید آنالیز و برطرف شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 18 بهمن 1397 شناسه مطلب: 117

به "نصب پلاک برای منازل واقع در مناطق محروم شهر همدان لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب پلاک برای منازل واقع در مناطق محروم شهر همدان لازم است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید