کاهش فراوری پسماند در پایتخت ، منطقه 4، فراوری کننده بیشترین پسماند

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از کاهش 1.34 درصدی پسماند در سه ماه ابتدایی سال 98 نسبت به سال گذشته اطلاع داد و گفت: در سه ماهه ابتدایی سال جاری 15 هزار و 588 تن پسماند در پایتخت فراوری شده است.

کاهش فراوری پسماند در پایتخت ، منطقه 4، فراوری کننده بیشترین پسماند

به گزارش خبرنگاران، رضا عبدلی با بیان اینکه میزان پسماند فراوری شده در سه ماه ابتدایی سال گذشته 19 هزار و 625 تن بوده است، اظهار کرد: آمارها حاکی از این است که در سه ماهه ابتدایی سال 98 شاهد کاهش فراوری پسماند در پایتخت بوده ایم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در مورد اینکه در سه ماهه ابتدایی سال جاری 15 هزار و 588 تن پسماند در پایتخت فراوری شده است، گفت: در مقایسه سه ماه اول سال 97 با سه ماه ابتدایی سال 98 شاهد کاهش 1.34 درصدی پسماند در پایتخت بوده ایم.

وی با اشاره به مناطقی که بیشترین فراوری پسماند را در بین مناطق 22 گانه داشته اند، اضافه نمود: منطقه 4 با فراوری هزار و 600 تن در سه ماه اول سال 98 بیشترین فراوری پسماند را داشته است.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، عبدلی درباره مناطقی که کم ترین میزان فراوری پسماند در سه ماهه ابتدایی سال 98 را داشته اند، اعلام کرد: مناطق 9 و 22 با فراوری 330 تن زباله در سه ماه ابتدایی سال 98 کم ترین فراوری پسماند را داشته اند.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 566

به "کاهش فراوری پسماند در پایتخت ، منطقه 4، فراوری کننده بیشترین پسماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش فراوری پسماند در پایتخت ، منطقه 4، فراوری کننده بیشترین پسماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید