گل محمدی: مزد صبر و تمرین خود را مقابل پارس جنوبی گرفتیم ، بردمان را به مالک باشگاه تقدیم می کنم

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو تأکید کرد این تیم در دیدار مقابل پارس جنوبی جم مزد صبر و تمرین خود را گرفته است.

گل محمدی: مزد صبر و تمرین خود را مقابل پارس جنوبی گرفتیم ، بردمان را به مالک باشگاه تقدیم می کنم

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، یحیی گل محمدی پس از پیروزی یک بر صفر شاگردانش مقابل تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: پیش بینی می کردیم بازی سختی پیش رو داشته باشیم. حریف کار خود را با لایه های دفاعی زیادی شروع کرد و به این کار ادامه داد. در این گونه بازی ها، باید از فرصت های گلزنی خود به خصوص در نیمه اول استفاده کنید تا راحت تر به بازی ادامه دهید.

وی ادامه داد: در نیمه دوم گل زیبایی زدیم و توانستیم از دفاع فشرده حریف عبور کنیم. با ارسال خوبی که از کناره ها داشتیم، بالاخره سه امتیاز را گرفتیم. بازی خیلی حساسی برای ما بود و استرس برد در بچه ها وجود داشت. با توجه به اینکه دوست داریم جزو تیم های بالای جدول باشیم و این امتیازات خانگی برای ما خیلی مهم بود، در زدن ضربات آخر بی دقت بودیم و بابت این سه امتیاز خیلی خوشحالیم.

سرمربی شهر خودرو با تمجید از شاگردانش شرح داد: از بازیکنان و هواداران تشکر می کنم که خیلی برای این سه امتیاز زحمت کشیدند. هواداران خوب ما امروز حمایت خیلی خوبی داشتند و از سال گذشته تا اینجای کار، کار بزرگی انجام داده اند. این پیروزی را به حمیداوری (مالک باشگاه شهر خودرو) و همکارانش در شهر خودرو تقدیم و به خاطر حمایت های شان در این مدت تشکر می کنم. او سختی های زیادی تحمل کرده و ان شاءالله جوابگوی زحماتش باشیم.

گل محمدی درباره مصدومیت محمدعلی فرامرزی بازیکن تیم شهر خودرو اعلام کرد: وضعیت او به نظر خوب نیست. البته امیدوارم اتفاق خاصی نیفتاده باشد. باید یکی دو روز بگذرد تا MRI بگیریم و ببینیم چه اتفاقی رخ داده است. ان شاءالله خدا کمک کند و اتفاق خاصی رخ ندهد.

وی در مورد اینکه تیمش پس از گلزنی، موقعیت چندانی نداشت، گفت: ما فرصت گلزنی داشتیم. حسین صادقی موقعیت خوبی داشت، اما پس از گل می خواستیم از این گل محافظت کنیم و دفاع کردیم. نکته خیلی مهم این بود که حتی موقعیت 50 درصد هم به حریف ندادیم و این نقطه قوت تیم ما بود. توانستیم گلی نخوریم و ببریم. امروز صبر و حوصله خوبی داشتیم و فشار به حریف را ادامه دادیم. امروز مزد صبر و تمرین خود را گرفتیم و با اینکه دیگر گلی نزدیم، اما اتفاق خوب برای ما رخ داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 1458

به "گل محمدی: مزد صبر و تمرین خود را مقابل پارس جنوبی گرفتیم ، بردمان را به مالک باشگاه تقدیم می کنم" امتیاز دهید

1 کاربر به "گل محمدی: مزد صبر و تمرین خود را مقابل پارس جنوبی گرفتیم ، بردمان را به مالک باشگاه تقدیم می کنم" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: مزد صبر و تمرین خود را مقابل پارس جنوبی گرفتیم ، بردمان را به مالک باشگاه تقدیم می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید