این مکمل تغذیه ای می تواند ایمنی بدن را در برابر سرطان بالا ببرد

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، عوامل استرس زا، ژنراتورهای قدرت بدن را مختل می نمایند و سلول ها را به سوی فرسودگی ترمینال ها هل می دهند. در ادامه خبرنگاران زندگی درباره مکمل تغدیه ای خواهند نوشت که ثابت شده به ایمنی بدن در برابر سلول های سرطانی یاری بسیاری می نماید.

این مکمل تغذیه ای می تواند ایمنی بدن را در برابر سرطان بالا ببرد

1. این مطالعه، به سرپرستی لودویگ لوزان، عضو پینگ چیه هو، کشف کرد یک مکمل تغذیه ای که به طور گسترده در دسترس است به نام نیکوتینآمید ریبوساید یاری می نماید تا سلول های سرطانی بر اختلال عملکرد میتوکندری غلبه نمایند و توانایی خود را برای حمله به تومورها حفظ نمایند.

2. لوزان می گوید: گلبول های سفید در اصل باید با شدت به سلول های سرطانی حمله نمایند؛ اما اغلب این رفتار را نمی بینیم. چرا سربازان سیستم ایمنی بدن هنگام ورود به میدان جنگ تومور آسیب پذیر هستند؟ مطالعه ما درک مکانیستی از اینکه چرا این اتفاق می افتد را فراهم می نماید و یک استراتژی احتمالی را برای جلوگیری از اثری که می تواند به سرعت در کارآزمایی های بالینی ارزیابی گردد، پیشنهاد می نماید.

3. وقتی سلول ها دچار کمبود اکسیژن و مواد مغذی مانند مواد قندی شوند، تبدیل به سلول های سرطانی و تومور می شوند. حالا سلول ها برای جلوگیری از این اتفاق فرآیندهای متابولیک خود را از طریق ساخت میتوکندری بیشتر و سوزاندن ذخایر چربی برای جبران تنظیم می نمایند؛ ولی پس از مدتی میتوکندری ها و مانند باتری های قدیمی فاقد ولتاژی که اندامک ها برای فراوری انرژی احتیاج دارند، می شوند.

در این باره بخوانید:

چطور از آلزایمر جلوگیری کنیم؟

اگر دیابت داریم چطور مراقب سلامت پاهای خود باشیم؟

4. کار مشترک اجرا شده از طریق محققان دیگر در مطالعه فعلی، نشان داده است که آنالوگ شیمیایی ویتامین B3 یا نیاسین (محلول در آب)، میتوفاگی را افزایش دهد و تناسب اندام میتوکندری را در انواع سلول ها بهبود بخشد. منبع غذایی ویتامین B3 عبارت است از گوشت سینه مرغ، ماهی تن، بوقلمون، ماهی سالمون، ماهی کولی، گوشت گاو، بادام زمینی، آووکادو، برنج سبوس دار یا برنج قهوه ای.

منبع: مدیکال ایکس پرس

منبع: ایرنا زندگی
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 9308

به "این مکمل تغذیه ای می تواند ایمنی بدن را در برابر سرطان بالا ببرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این مکمل تغذیه ای می تواند ایمنی بدن را در برابر سرطان بالا ببرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید